Jak zwiększyć wiarygodność firmy czyli co daje ci Laur Wiarygodności

Słysząc hasło „Firma godna Zaufania” potencjalny klient buduje przeświadczenie, że dana firma to rzetelna firma, solidna firma, która oferuje usługi na najwyższym poziomie i dba o swoich klientów. Jeśli chcesz, aby twoja firma uzyskała certyfikat firmy, jakim jest Laur Wiarygodności, wystarczy się zarejestrować i skorzystać z programu. Po pozytywnej weryfikacji zyskasz w formie elektronicznej certyfikat, który pozwoli ci na uzyskanie większej wiarygodności i jakości u klientów i kontrahentów. Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp zoo oferuje przedsiębiorcom certyfikat katalogu Top Firma, który pomoże ci zwiększyć swoją wiarygodność. Czym jest program? Jak z niego skorzystać?

Co wpływa na wiarygodność firmy?

Posiadając Firmę zależy nam zarówno na zyskach, jak również na tym, aby zaufanie klientów do Firmy było na tyle wysokie, aby te zyski osiągać. Często właściciele i menadżerowie zadają sobie pytanie jak zwiększyć wiarygodność firmy? Jest z pewnością kilka aspektów budujących pozytywny wizerunek danej firmy.

Na pewno należy zacząć od środka. Podstawą jest jasna, wysokiej jakości rekrutacja nowych pracowników, którzy nie tylko będą się charakteryzować wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem, ale także będą empatyczni, uprzejmi dla siebie i klientów. Do tego należy zainwestować w dobre szkolenia dla już zatrudnionych pracowników, aby podnosić ich kompetencje.

Po drugie, kwestie techniczne i organizacyjne. Zbuduj jasną, przejrzystą stronę internetową, która jest intuicyjna dla klientów, zamieść na niej odpowiedzi na najczęstsze pytania (tzw. FAQ), jakie padają lub mogą padać z ust klientów, a także zachęć klientów do polubienia firmy, poprzez przedstawienia swojej Kadry i ich niezwykłych historii – w jaki sposób trafili do Firmy, jakimi wartościami się kierują i dlaczego są wyjątkowi.

Pamiętaj również, aby na bieżąco aktualizować dostępne na swojej stronie dane, aby nie wprowadzać klientów w błąd.

Po trzecie, zbuduj sieć dostępnych placówek w wielu miejscach, w których klient będzie miał możliwość bezpośredniego kontaktu z Firmą, jej pracownikami i wartościami. Nie wszyscy są postępowi i biegli w świecie elektronicznym, a wiele osób ceni sobie ten kontakt face to face.

Po trzecie, działaj. Chodzi tu zarówno o transparentność wszelkich podejmowanych działań jako firma, ale również o tzw. CSR, czyli wszelkie działania o charakterze charytatywnym lub prospołecznym. Zadbaj przy tym, by nie były one wykonywane na pokaz, ale były na tyle widoczne, aby zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Na koniec – inwestuj w certyfikaty. Widząc znane loga akcji tj. Laur Wiarygodności, klient łatwiej ci zaufa.

Laur Wiarygodności – czym jest?

Program Laur Wiarygoodności wyróżnia rzetelne i uczciwe firmy, które odpowiedzialnie prowadzą firmę. Firma godna zaufania, która chce przystąpić do programu i otrzymać certyfikat rzetelności to przede wszystkim przedsiębiorca, który szanuje prawa konsumenta, przywiązuje ogromna uwagę do moralności w branży i biznesie, wprowadza zasadę uczciwości i rzetelności, troszczy się o pozytywne opinie współpracowników oraz klientów, a także chce się promować jako Firma rzetelna.

Przystępując do programu Laura Wiarygodności zyskują Państwo szereg korzyści. Przede wszystkim zyskujecie ogrom zaufania klientów, możecie liczyć na lepsze warunki współpracy, a tym samym cieszyć się lepszą płynnością finansową. Zyskujecie opinię dobrego partnera biznesowego i wyróżniacie się Państwo na polskim rynku jako firma posiadające najwyższe referencje jakości.

Uzyskany certyfikat pozwala na wzrost znaczenia oraz prestiżu wśród innych przedsiębiorców, buduje pozytywny wizerunek firmy wobec nowych klientów i zwiększa zaufanie dotychczasowych. Laur Wiarygodności buduje przewagę Waszej firmy na rynku, potwierdza wysokie standardy jakimi się kierujecie, wyróżnia was na tle konkurencji. Dzięki możliwości umieszczenia loga Lauru na stronach www, w stopkach wiadomości e-mail oraz dokumentach firmowych wzmacnia również działania marketingowe Waszej Firmy.

Jak przystąpić do programu

Aby zyskać przydatny certyfikat firmy możesz prowadzić działalność gospodarczą, Spółkę Z O.O., Spółkę Jawną, Spółkę Cywilną, Spółkę Akcyjną, Spółkę Komandytową. Organizator zawsze sprawdza, czy firma jest zarejestrowana w KRS lub CEIDG.

Samo zgłoszenie do programu oraz weryfikacja jest całkowicie bezpłatna. Aby skorzystać, dane podmioty powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przejść proces weryfikacji. Na podstawie danych podanych przy rejestracji, wystawimy ci fakturę pro forma, a po jej opłaceniu otrzymasz dokumenty w formie elektronicznej oraz formie papierowej. Laur Wiarygodności przyznawany jest dożywotnio, chyba że łamiesz regulamin programu.

Organizator weryfikuje zgłoszenie do 3 dni, choć najczęściej decyzja wydawana jest już po 48 godzinach. Podczas weryfikacji Organizator Laura Wiarygodności sprawdzi opinie klientów na temat danej firmy i na tej podstawie przydzieli Laur.

Poprzedni artykułCzym są pakiety imprezowe BVS?
Następny artykułJak obliczyć nadpłatę kredytu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj