Wymiana skanerów MC9090 na MC919 – skorzystaj na odsprzedaży starego sprzętu

Wraz z postępem technologicznym, nieuniknione staje się wymiana sprzętu na nowszy model. W przypadku sprzętu skanującego, postęp obejmuje właścicieli sieci, firm dostawczych i centrów dystrybucji. Właśnie trwa akcja odsprzedaży starych lub wysłużonych skanerów Motorola MC9090 w celu wymiany na nowszą wersję – MC9190. Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na taką wymianę? Jakich zalet można oczekiwać po nowych skanerach?

Motorola MC9090 – do obliczeń wykonywanych z dużą wydajnością

Skaner Motorola MC9090 to przenośne urządzenie do zbierania danych, które jest często wykorzystywane w firmach do zautomatyzowanego śledzenia i zarządzania zapasami, kontrolowania stanów magazynowych, skanowania kodów kreskowych na produktach, a także do prowadzenia inwentaryzacji. To sprzęt starszej generacji, który przeznaczony jest do zastosowań wymagających sprawnej rejestracji danych. Może być także wykorzystywane do monitorowania przesyłek i śledzenia ruchu towarów w magazynach i centrach dystrybucji

Motorola MC9090 a MC9190 – kiedy dokonać zamiany? 

Wymiana skanera na nowszy model to nie tylko zwiększenie niezawodności i wydajności, ale także ułatwienie codziennej pracy oraz zmniejszenie kosztów serwisowych. Decyzja o wymianie powinna być rozważana zwłaszcza w przypadku wysokich kosztów serwisu, złego stanu urządzenia lub cyklicznej wymiany na nowe. MC9190 bez problemu zniesie cały dzień intensywnego skanowania, sprawdzając się nie tylko w sieciach detalicznych, ale też w firmach kurierskich i na magazynach. Bardzo istotne jest też to, że w przeciwieństwie do poprzednika kontrukcja skanera MC9190 została znacznie ulepszona. Dzięki temu nawet wielokrotne upadki nie wpłyną na jakość jego pracy.

Czego nie miała Motorola symbol MC9090?

Jasność oraz rozdzielczość ekranu LCD w MC9190 zostały zwiększone, co pozwala na lepszą czytelność w różnych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza w nasłonecznionych obszarach magazynowych. Nowy model wyposażony jest również w szybszy procesor oraz większą ilość pamięci RAM, FLASH i obsługę kart SD do 32GB. To istotne, zwłaszcza w przypadku pracy z dedykowanymi aplikacjami, które wymagają płynnego działania i szybkiego przetwarzania danych. Ponadto, moduł WLAN w MC9190 eliminuje problem zasięgu, który czasem występował w poprzedniej serii, co zapewnia stabilne połączenie niezbędne do sprawnej rejestracji danych nawet w trudnych warunkach magazynowych. Zastosowanie nowego modułu skanującego 2D dalekiego zasięgu zapewnia większą efektywność przy skanowaniu, nawet w przypadku braku kodów 2D. Generacja modułów skanujących użytych w Motoroli MC9190 oferuje lepszą wydajność oraz niższy współczynnik uszkodzeń, co przekłada się na dłuższą żywotność urządzenia i mniejsze koszty eksploatacji.

Skaner dostosowany do konkretnych potrzeb

Firma www.mtjelectronics.pl oferuje pomoc w konfiguracji nowego sprzętu, aby zapewnić jego optymalne działanie w konkretnym  środowisku pracy. Może to obejmować ustawienia dotyczące rozdzielczości skanowania, formatu plików, sposobu komunikacji z innymi urządzeniami w sieci, jak również dostosowanie interfejsu użytkownika do preferencji użytkowników. W praktyce oznacza to zapewnienie optymalnej wydajności i funkcjonalności skanera na danym stanowisku. Warto więc zabrać swój wysłużony MC9090 G do najbliższego punktu wymiany lub umówić się z przedstawicielem MTJ Electronics. Nie tylko otrzymasz nowy sprzęt w dużo korzystniejszej cenie, ale też pozbędziesz się z firmy przestarzałych i coraz bardziej wymagających urządzeń.

Poprzedni artykułRóżnice między kredytem a pożyczką: który produkt finansowy lepiej pasuje do Twoich potrzeb?
Następny artykułMała walizka podróżna na kółkach. Czemu warto się w nią wyposażyć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj