Korzyści z wynajmu wirtualnego biura – najlepszy adres w Warszawie

Marzy Ci się własny adres firmy w Warszawie? Usługi takie jak wirtualne biuro Warszawa zostały stworzone z myślą o stale rozwijających się przedsiębiorcach, którzy szukają bardziej ekonomicznej i bezpieczniejszej opcji rejestracji firmy. Jak działają wirtualne biura i jakie korzyści dla Twojego biznesu może przynieść zarejestrowanie się w jednym z nich?

Usługi wirtualnego biura – jak to wygląda w praktyce?

Każda firma w Polsce ma obowiązek rejestracji działalności pod wybranym adresem. Wiąże się to albo z koniecznością wynajęcia lokalu, albo z udostępnieniem adresu domowego. Jeśli nie chcesz narażać swojego biznesu na koszty ani rezygnować ze swojej prywatności, warto skorzystać z usług wirtualnego biura. Dodatkowo, wirtualne biuro w Warszawie to prestiżowy adres, który przyniesie Twojej firmie natychmiastową renomę. Przede wszystkim jednak biuro wirtualne to spore oszczędności, zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Wirtualny adres – jakie niesie udogodnienia?

Usługę wirtualnego biura wybiera coraz więcej przedsiębiorców, nie tylko w Polsce. To w pełni legalna opcja, coraz bardziej popularna na całym świecie. Adres wirtualny niesie największe korzyści dla zdalnej działalności gospodarczej, a wynajem adresu w samym centrum Warszawy dodaje również prestiżu. Wynajem biura w dużym mieście zmniejsza także częstotliwość kontroli urzędu skarbowego i inspekcji pracy. Biura wirtualne świadczą oprócz tego cały szereg usług:

  • przechowywanie dokumentów
  • doradztwo finansowe i księgowe
  • dostęp (po umówieniu terminu) do sali spotkań
  • skanowanie korespondencji na maila
  • odbieranie i przesyłanie korespondencji
  • wynajem przestrzeni coworkingowej i dla freelancerów

Rejestracja firmy pod adresem wirtualnym 

Wirtualne biuro umożliwia prowadzenie firmy “na odległość”, bez konieczności podróżowania pomiędzy dwoma, nawet najbardziej odległymi miejscami na mapie Polski. Wszystkie etapy rejestracji firmy pod adresem biura wirtualnego rozgrywają się online – najlepsze biura wirtualne oferują załatwienie wszystkich formalności w 10 minut. Bez drukowania i wysyłania podpisanych dokumentów kurierem! Przygotuj dokumentację swojej firmy, a zespół naszego największego biura wirtualnego w Warszawie przeprowadzi Cię przez cały proces podpisania umowy zdalnie sprawnie i bezstresowo. Oznacza to także, że adres Twojej firmy będzie podlegał pod urząd skarbowy w stolicy, co przekłada się na szybsze załatwianie spraw urzędowych.

Wirtualny adres firmy w prestiżowej lokalizacji

Nasze wirtualne biuro gwarantuje pełną obsługę korespondencji przychodzącej, legalny adres rejestracyjny firmy na Złotej 75A w Warszawie oraz dodatkowe usługi, zależnie od wykupionego pakietu. Podstawowy pakiet Startup dostępny na stronie https://bizneshub.pl/wirtualne-biuro-warszawa/ kosztuje jedyne 59 złotych za miesiąc. W porównaniu z kosztem wynajmu lokalu, to grosze. W ramach tego pakietu otrzymujesz również bezpłatny odbiór listów, przesyłanie informacji o korespondencji na email oraz zniżkę na wynajem salki spotkań. To najlepsze rozwiązanie dla copywriterów i freelancerów, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Oferta klasy biznes i VIP

Nieco droższy pakiet Biznes (89 złotych za miesiąc) obejmuje już wysyłanie skanów korespondencji, odsyłanie jej raz w miesiącu kurierem, informacje przez SMS, 1 godzinę w salce spotkań oraz przechowywanie paczek do 48 h. Najwięcej można zapłacić za pakiet VIP (119 zł/miesiąc), by w zamian zyskać odbiór i magazynowanie paczek do 30 dni, skany bez limitu, odsyłanie korespondencji 2 razy w miesiącu, oraz zniżkę do 50% na salkę spotkań. Wirtualne biuro Warszawa to usługa dostosowana do możliwości każdego przedsiębiorcy.

Poprzedni artykułJaki wpływ na sprawę rozwodową może mieć intercyza?
Następny artykułDlaczego warto skorzystać z giełdy transportowej do zlecania trudnych przesyłek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj