Czym są pakiety imprezowe BVS?

Każdy event trzeba zawsze dokładnie zaplanować, określając jego charakter, liczbę gości, lokalizację, oprawę. Drugim krokiem jest zatrudnienie osób, które zadbają o techniczną stronę całego przedsięwzięcia, a tu dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych pakietów imprezowych.

Dlaczego opłaca się wynajmować profesjonalistów?

W przypadku dużej imprezy masowej jest jasne, że bez profesjonalnego sprzętu raczej się nie obędzie, tak w przypadku mniejszych eventów często próbuje się oszczędzić na kosztach, organizując światło czy dźwięk we własnym zakresie. To się zwykle nie sprawdza, ponieważ osoby bez doświadczenia nie wiedzą, jak dobrze ustawić sprzęt i które źródło światła będzie odpowiednie na konferencji, a które na premierze książki. Identycznie jest z dźwiękiem – nie wystarczy zadbać o głośność, tło muzyczne musi jeszcze być rozprowadzone tak, by nie przeszkadzać gościom i docierać do wszystkich miejsc, w których znajdują się uczestnicy eventu.

Firma taka jak BVS Show Lighting zadba o profesjonalny sprzęt oraz jego obsługę. Dostosuje też rodzaj sprzętu do typu imprezy, co idealnie podkreśli jej klimat i zapewni gościom przyjemną atmosferę. Ważną częścią całego przedsięwzięcia jest również projekt – na podstawie wytycznych klienta oraz doświadczenia wykonawcy planuje się oświetlenie, dźwięk, efekty specjalne, wygląd sceny.

W pakiecie taniej

Kompleksowa obsługa techniczna wychodzi taniej niż zamawianie każdej rzeczy osobno u różnych usługodawców. Pakiety imprezowe dostępne na Bvs.com.pl są w korzystnych cenach i można wybierać różne opcje – jest wersja standard, medium oraz premium. Podstawowy pakiet obejmuje najważniejszy sprzęt, bez którego nie da się zorganizować imprezy – budowana jest scena oraz jej zabezpieczenie, ustawiane są urządzenia nagłaśniające oraz odpowiednio dobrane źródła światła. W rozszerzonych pakietach jest więcej dodatkowych efektów oraz pokazy multimedialne. Montaż i demontaż sprzętu jest wliczony w cenę. Firma dba o to, by okablowanie było odporne na zalanie wodą, a materiały użyte do konstrukcji sceny posiadały certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.

Wybór pakietu zależy od rodzaju eventu – są oddzielne oferty na szkolenia, konferencje, otwarcia firm, imprezy integracyjne, imprezy masowe, wesela, jubileusze, studniówki, koncerty.

Poprzedni artykułFotowoltaika cena – czyli ile to kosztuje
Następny artykułJak zwiększyć wiarygodność firmy czyli co daje ci Laur Wiarygodności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj