Praktyczne rzeczy, na których warto się reklamować – sprawdzone pomysły

Praktyczne rzeczy, na których warto się reklamować – sprawdzone pomysły

Każda firma potrzebuje odpowiedniej reklamy. Zamieszczanie banerów czy reklam świetlnych nie zawsze przemawia do klientów. Ponadto łatwiej jest klienta zdobyć, a trudniej sprawić, by był wierny marce. Stąd bardzo istotne jest dbanie o klienta poprzez dodawanie do zakupów czy usług różnych gratisów w postaci funkcjonalnych gadżetów.

Można również postarać się o okolicznościowe prezenty, które zawsze są czymś miłym i sprawiają, że klient czuje się doceniony. Zatem jak warto się reklamować? Czy napoje energetyczne z logo to dobry pomysł?

Firma zajmująca się szkoleniami i kursami – notesy, długopisy i energetyki z logo

Wiele osób się dokształca i korzysta z różnorodnych kursów i szkoleń. Jednak oferta jest na tyle szeroka, że warto pomyśleć o formach dodatkowej promocji. Oprócz korzystnych rabatów ciekawym pomysłem mogą być dodatki z logo firmy oferowane każdemu słuchaczowi kursu. Mogą to być rzecz jasna długopisy czy notesy z logo, ale nieszablonowym i trafionym pomysłem mogą być energy drinki.

Dodawanie w gratisie napojów energetycznych reklamowych na pewno wyróżni firmę spośród podobnej oferty w branży. Kursy i szkolenia wymagają skupienia i energii, a napoje energetyczne pozwalają zwiększyć koncentrację, a także dodają potrzebnych sił, dzięki zawartości witamin i mikroelementów do nich dodawanych. Oczywiście trzeba wybierać te najwyższej jakości skomponowane z naturalnych składników.

Klub fitness i siłownia z własnymi energy drinkami

Są miejsca, w których poza oferowanymi usługami proponuje się tzw. usługi komplementarne. Dlatego w miejscach, gdzie promuje się aktywność fizyczną w sposób czynny, takie jak klub fitness czy siłownia, można znaleźć zdrowe posiłki, suplementy i odżywki, a także wody i napoje energetyczne. Warto wszystkie oferowane produkty serwować z własnym logo, co buduje prestiż marki. Napoje energetyczne z logo cieszą się dużym powodzeniem, a dbałość o dobór takich, które zapewniają większą siłę i lepsze przygotowanie kondycyjne sprawia, że wiele osób po nie sięga. Oczywiście wiele osób zastanawia się nad zależnością napoje energetyczne a zdrowie.

Ze względu na to, że mogą uzależniać, a funkcjonowanie bez nich może być trudne, wiele osób rezygnuje z picia napojów energetycznych. Skutki nadmiernego spożycia to kołatanie serca i nadmierne pobudzenie, a w sytuacji odstawienia bóle głowy, czy senność. Dotyczy to jednak spożywania napojów energetycznych jak wody, czyli w dużej ilości. Oczywiście jak wszystko, w bezpiecznych dawkach, nie wypijanych codziennie, nie szkodzą.

Napoje energetyczne mogą mieć uboczne skutki, jednak picie ich z umiarem, a także upewnienie się czy nie jest się uczulonym na żaden ze składników, daje gwarancję, że przykre dolegliwości nie wystąpią. Ponadto można zadbać o zapewniającą energię, jednak bezpieczną dawkę kofeiny, guarany i innych obecnych w napojach energetycznych substancji decydując się na firmę, która nie tylko wykona napoje energetyczne reklamowe, ale również pozwoli każdemu przedsiębiorcy mieć realny wpływ na recepturę napoju.

Restauracja i klub z napojami z własnym logo

Doskonałą formą promocji dla restauracji czy klubu jest wprowadzenie do oferty napojów firmowych. Nie każdy kto przychodzi do klubu pije alkohol, a dobrą alternatywą, szczególnie dla kierowców, którzy swoje towarzystwo odwożą po imprezie, mogą być napoje energetyczne z logo. Klub dla każdego kierowcy może oferować napój energetyczny i reklamować swoje usługi rozrywkowe tym, że promuje bezpieczeństwo.

Nowo otwarta restauracja może zaproponować swoim klientom nie tylko dania do degustacji, ale również energy drinki z logo restauracji, które będą mogli zabrać ze sobą do domu. Poza tym może zaoferować swoim klientom okolicznościowe kubki czy szklanki z logo, które również są bardzo dobrą formą promocji.

Sklep z ubraniami – własna linia ubrań i dodatków, a także gratisy

Nowa marka odzieżowa musi wkupić się w serca miłośników mody. Poza najnowszymi krojami czy współpracą ze znanymi projektantami, może wprowadzić do obiegu ubrania z własnym logo. To dość powszechna praktyka, która czyni z czasem markę rozpoznawalną. Dotyczy to również dodatków, takich jak torby czy buty, a także okulary. Oczywiście można zakupy oferować w ekologicznych tekstylnych torbach z logo.

Warto do zakupów dodawać gratisy. Wbrew pozorom zakupy potrafią być męczące, zwłaszcza dla mężczyzn, którzy chodzą po butikach ze swoimi partnerkami. Dlatego dobrym pomysłem będzie dodawanie do zakupów energy drinków z logo lub wręcz stworzenie strefy relaksu, gdzie będą mogli usiąść i wypić napój, aby nabrać energii do dalszych zakupów.

Jest wiele praktycznych rzeczy, na których warto się reklamować. Zarówno koszulki, kubki, długopisy czy gratisowe posiłki w przypadku restauracji są dobrym pomysłem, podobnie jak wybór napojów energetycznych z logo. W końcu chodzi o to, aby marka zapadła klientowi w pamięć.

Poprzedni artykułFilmy korporacyjne i wizerunkowe – wyróżnij się na tle konkurencji
Następny artykułJak rozwinąć firmę rodzinną w Polsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj