Zapowiedź telefoniczna w firmowej infolinii

Bez względu na to, czym zajmuje się firma, porządnie przygotowana infolinia może przesądzić o tym, czy klienci będą postrzegali ją jako profesjonalną i budzącą zaufanie. W końcu podczas rozmowy telefonicznej klient od początku trafia na przygotowane nagrania lektorskie. Jeżeli nie będą brzmiały profesjonalnie, może już na starcie wyrobić sobie złą opinię o firmie.

  1. Zalety współpracy z lektorem
  2. Jakie nagrania można zamówić?
  3. Profesjonalne nagrania na infolinię

Na szczęście można to wykorzystać na korzyść firmy i po prostu zadbać o to, aby wszystkie zapowiedzi telefoniczne wykorzystywane w infolinii były na wysokim poziomie. Wbrew pozorom wcale nie musi się to wiązać z dużymi wydatkami, szczególnie że za niewielkie pieniądze można obecnie skorzystać z usług popularnego lektora.

Zalety współpracy z lektorem

Współpraca z lektorem, który specjalizuje się w przygotowywaniu zapowiedzi telefonicznych oraz nagrań wykorzystywanych w reklamach ma wiele zalet. Przede wszystkim można uzyskać dużo lepsze ceny niż przy zamawianiu gotowych nagrań. Dodatkowo nagrania lektorskie zapowiedzi telefonicznych realizowane są zgodnie z wytycznymi klienta. W efekcie czego otrzymamy taką zapowiedź telefoniczną do naszej infolinii, która poprowadzi dzwoniących klientów w sposób, który umożliwi łatwiej i szybciej rozwiązać swój problem.

Jakie nagrania można zamówić?

Oprócz nagrań głosowych zapowiedzi i powitań telefonicznych ułatwiających klientom oczekiwanie na to, aż zatrudniony pracownik przejmie rozmowę, doświadczony lektor ma bogate doświadczenie wynikające z realizacji wielu innych zleceń. Przykładem mogą być reklamy radiowe, gdzie nie można sobie pozwolić na to, aby ich jakość była niska, ponieważ wówczas nie przyniosą firmie żadnych korzyści (choćby wizerunkowych). Można tu również zamówić dubbing, nagrania przeznaczone do filmów reklamowych lub prezentacji. Jeżeli nie wiesz, ile będą kosztowały zapowiedzi telefoniczne lub profesjonalne nagrania lektorskie, możesz zamówić wycenę. Dzięki temu otrzymasz najlepszą ofertę na usługi prawdziwego lektora.

Profesjonalne nagrania na infolinię

Najczęściej klienci zamawiają powitania telefoniczne, dzięki którym mogą budować wizerunek profesjonalnej firmy. Oprócz powitania lektor może przygotować także wszystkie opcje, które klient powinien odsłuchać przed wybraniem konkretnego przycisku. Warto również pamiętać o tym, aby nagranie lektorskie zapowiedzi telefonicznej obejmowało informacje związane z RODO. Chociaż niektórzy klienci nie lubią słuchać takich nagrań, to ma to duże znaczenie dla firmy i może ją uchronić przed niepotrzebnymi problemami, szczególnie jeżeli rozmowy są rejestrowane.

Poprzedni artykułJak uniknąć zwolnień w branży detalicznej dzięki analityce preskryptywnej
Następny artykułPraca dla opiekunek osób starszych w Kolonii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj