Wydawnictwo Wiedzia i Praktyka

Wydawnictwo Wiedzia i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka jest jednym z największych wydawnictw informacji fachowej w Polsce. Wydawnictwo wydaje publikacje fachowe z zakresu prawa, księgowości, rachunkowości, zarządzania, podatków czy też ubezpieczeń.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 roku. Publikacje WiP bardzo szybko uznano za ogromny sukces wydawniczy. Obecnie Wydawnictwo Wiedza i Praktyka jest jednym z liderów na rynku publikacji fachowych, wydaje ponad 100 publikacji cyklicznych, drukowanych, kilkaset e-booków, kilka portali tematycznych oraz 30 bezpłatnych e-letterów. Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało po to, by wspierać specjalistów, fachowców oraz właścicieli firm i przedsiębiorstw w ich rozwoju zawodowym i biznesowym. Jest częścią międzynarodowego holdingu VNR (Verlag für die Deutsche Wirtschaft AG) z filiami także w Rumunii, Austrii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Rosji i Szwajcarii. Działalność wydawnictwa obejmuje również prowadzenie tematycznych portali internetowych – Portal FK, Portal Kadrowy – oraz szkoleń – wydawnictwo jest właścicielem „Akademii Wiedza i Praktyka”.

Dzięki Wydawnictwu Wiedza i Praktyka możemy się cieszyć na co dzień wiedzą zaczerpniętą zarówno z książekm, e-booków jak i innych pomocy naukowych.

W 2011 roku Wydawnictwo Wiedza i Praktyka wdrożyło nowy system wydawniczy. Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, które przez wiele lat swojej działalności poszukiwało optymalnego rozwiązania usprawniającego zarówno obsługę klienta, jak i sprzedaż wprowadziło kompleksową automatyzację z raportami obok możliwości obsługi dużych kampanii outboundowych. Były to jedne z głównych argumentów, które przemówiły do Wydawnictwa za wdrożeniem tego narzędzia.

Pracownicy WiP

Pracownicy Wydawnictwa są pasjonatami zarządzania procesami wydawniczymi. Znają się nie tylko na nowoczesnych technikach i metodach wydawniczych, są doskonałymi edytorami, korektorami i redaktorami, ale po prostu lubią rynek książki, zarówno tradycyjnej, jak i elektronicznej. Cieszy ich zainteresowanie branżą.

Przykładowe publikacje

  • Ochrona danych medycznych i osobowych pacjentów zgodnie z RODO. Outlet
  • Dokumentacja RODO w ochronie zdrowia – niezbędne wzory formularzy, zgód i oświadczeń
  • Finanse wspólnoty mieszkaniowej 2018 w praktyce
  • Błędy medyczne – odpowiedzialność lekarza i placówki medycznej + płyta CD
  • Pracownik samorządowy w szkole – zatrudnianie, wynagradzanie, czas pracy

Strona internetowa WiP szczegółowo prezentuje publikacje książkowe i wirtualne.

Poprzedni artykułCzy agencja reklamowa pomoże Ci zwalczyć zły PR?
Następny artykułZagraniczne podróże, które kształcą, lecz także kosztują

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj