WAN – doświadczony deweloper godny zaufania

WAN - doświadczony deweloper godny zaufania

Firma WAN SA to spółka pochodząca z Warszawy, która jest obecna na rynku nieruchomości już od 22 lat. Spółka jest skupiona w głównej mierze na czterech segmentach sektora usług deweloperskich: mieszkaniowym, rekreacyjnym, magazynowym, a także biurowo-usługowym. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, które wykorzystuje w codziennej realizacji projektów.

Czym jest firma WAN?

Spółka WAN współpracuje z uznanymi biurami projektowymi, do których można zaliczyć JEMS architekci, słynące z zaprojektowania między innymi siedziby Gazety Wyborczej, a także Kulczyński Architekt, którego dziełem jest Centrum Olimpijskie. Oprócz tego, firma deweloperska współpracuje również z instytucjami finansującymi. Jak więc można zauważyć, wspomniana grupa WAN jest marką, której warto zaufać i zdać się na jej doświadczenie oraz wiedzę.

Dlaczego warto postawić na spółkę WAN?

Oprócz ogromnego doświadczenia i rozległej wiedzy, firma WAN kieruje się także pewnymi kryteriami, które z góry skazują projekty inwestycyjne na sukces. Wśród nich wymienia się między innymi dbałość o oryginalny projekt i najmniejsze szczegóły, wybór atrakcyjnej dla potencjalnych klientów lokalizacji czy też zastosowanie najnowszej technologii.

Cechy godne wyróżnienia

Nie da się ukryć, że firma WAN to spółka, która charakteryzuje się dyscypliną oraz koncentracją na zakupie gruntów, budowie na najwyższym poziomie, sprzedaży, a także wynajmie gotowych obiektów. Co więcej, doświadczony zespół nieustannie dąży do wzrostu wartości, a jednocześnie ograniczania ryzyka, w związku z czym klienci chętnie ufają firmie WAN.

Z całą pewnością każdy klient przyzna, że spółka wyróżnia się wysoką kulturą na obszarze zarządzania, a także kładzie nacisk na dynamikę, rozwój, nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz przedsiębiorczość. Zespół kieruje się sprawdzonymi zasadami zarządzania korporacyjnego i realizuje projekty, które pozwalają rozwijać się poszczególnym miastom. Cechy te zatem pokazują, że warto zaufać deweloperowi WAN.

Oferta firmy WAN

Spółka WAN realizuje coraz to nowsze projekty w oparciu o technologię XXI wieku, a także zgodnie z pożądanymi lokalizacjami. Oferta składa się zarówno ze sprzedaży, jak i wynajmu poszczególnych obiektów. Warto zwrócić tym samym uwagę na zakończone projekty, takie jak Apartamenty Wielicka w Krakowie, osiedle na Zdrowiu w Łodzi czy też zespół budynków biurowych spółki Polkomtel S.A. w Warszawie. Obecnie, firma pracuje nad kolejnymi projektami, tj. Centrum Logistycznym w Załuskach czy też II etapem Apartamentów Marymoncka.

Więcej o inwestycjach firmy Wan dowiesz się na stronie www.wan.com.pl

Poprzedni artykułNowości w aplikacji mBanku: łatwiejsze zarządzanie kartami i limitami
Następny artykułPierwsze emerytury po nowemu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj