Tartak – Gałka – producent palet EPAL

Produkcja wysokiej jakości drewnianych palet, jak również ich transport do Klientów to istotna gałąź w branży spedycyjnej czy logistycznej. Dostarczanie wykonanych z dbałością o szczegóły produktów stanowią misję rodzinnego przedsiębiorstwa rozwijającego się dynamicznie od lat – firmy Tartak Gałka. Przedsiębiorstwo to nieprzerwanie inwestuje w swój rozwój, zarówno w aspekcie zaplecza technologicznego, jak również know how pracowników.

Tartak Gałka jest producentem palet EPAL (certyfikowanych), jak również deski paletowej uznanym w całym kraju oraz poza jego granicami. Firma posiada pozycję lidera w produkcji rzeczonej deski.

Jakość, tempo produkcji i dystrybucji

W siedzibie przedsiębiorstwa produkowane są certyfikowane palety drewniane EPAL oraz wysokiej jakości deski paletowe. To jednak nie jedyne elementy znajdujące się w ofercie Tartak Gałka. Oprócz tego w sprzedaży można wyróżnić: kantówki, zrębki, tarcice, pellet, trociny, a także inne rodzaje palet – w niestandardowych rozmiarach. Do produkcji w Tartak Gałka wykorzystywane jest drewno iglaste, pochodzące w dominującej części z Lasów Państwowych oraz w 100 procentach certyfikowane. Drewno iglaste charakteryzuje optymalna higroskopijność, która pozwala osiągnąć paletom ich właściwości.

Oczywiście sam surowiec nie czyni jeszcze dobrej palety. Bardzo istotny jest też sposób produkcji. Zaplecze firmy Tartak Gałka jest doskonale wyposażone. Firma zainwestowała w profesjonalną suszarnie z osobnymi komorami umożliwiającej obróbkę fitosanitarną ISPM15 – jedyną, która jest akceptowana przez EPAL oraz UIC. Tartak Gałka dostarcza deskę i palety zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami – umożliwia to posiadanie wszystkich niezbędnych certyfikatów.

Palety EPAL wyrabiane w tartaku posiadają zestandaryzowane rozmiary (1200x800x144mm), ważą ok 25 kg oraz posiadają imponującą nośność – w spoczynku do 4 ton, a w ruchu do 1,5 tony. Europalety mogą być wykorzystywane w niemal każdej branży gospodarki. Nadają się zarówno do tradycyjnych, jak i do w pełni zautomatyzowanych magazynów. Ich wymiary pozwalają na wygodny transport przy pomocy wózków widłowych.

Rynkowa dominacja

Palety EPAL i inne produkty są sprzedawane przez Tartak Gałka zarówno w postaci fabrycznie nowych, jak i używanych egzemplarzy. Warto zwrócić uwagę, że produkt ten może być poddany renowacji, jak również recyklingowi. Palety pozwalają na bezpieczny transport, a przy tym są towarem ekologicznym. Firma Tartak Gałka dysponuje obok zaplecza produkcyjnego również własną flotą transportową. Pozwala to na terminową realizację zleceń.

Poprzedni artykułJak wybrać idealny fotel biurowy dla zdrowego kręgosłupa?
Następny artykułszkolaprofesjonalnejsprzedazy.pl – najlepsze źródło wiedzy dla handlowców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj