Stoły betonowe do ping ponga

Stoły betonowe do ping ponga to praktyczne elementy architektury zewnętrznej, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Coraz częściej możemy spotkać je na szkolnych boiskach sportowych, osiedlach, w parkach czy na placach lub nawet publicznych bulwarach. Nic dziwnego: tenis stołowy, zwany popularnie ping-pongiem, to popularny sport, uwielbiany zarówno przez zawodowców, jak i amatorów. Zewnętrzne stoły do betonowe do gry w tenisa – ping ponga zachęcają ponadto do relaksu na świeżym powietrzu, aktywnego spędzania czasu oraz dają impuls do pogłębiania integracji społecznej.

Stoły betonowe do ping ponga – podstawa

Stoły betonowe do gry w tenisa – ping ponga to stosunkowo proste konstrukcje, składające się z podstawy (nóg) oraz blatu. Podstawy mogą mieć różny kształt – te tradycyjne opierają się na 4 nogach, te bardziej nowoczesne (częściej spotykane w bardziej zmodernizowanej przestrzeni architektonicznej) mogą mieć bardziej ekstrawaganckie lub geometryczne kształty.

Stoły betonowe do ping ponga mogą być wykonane z betonu konstrukcyjnego, betonu zbrojonego lub też betonu na bazie naturalnych kruszyw. Każdy z tych materiałów wykazuje wysoką trwałość i odporność, dzięki czemu konstrukcji niestraszne są zmienne warunki atmosferyczne, ryzyko uszkodzenia poprzez działalność ludzką również jest niewielkie. Mogą być montowane zarówno na podłożu twardym, jak i miękkim.

Poza stołami betonowymi można także natknąć się na stalowe stoły do ping ponga. Podobnie jak ich betonowe odpowiedniki, są konstrukcjami w pełni outdoorowowymi – przeznaczonymi do użytku zewnętrznego i odpornymi na zmienne warunki atmosferyczne. Są również konstrukcje solidne i trwałe (większość producentów udziela 10-letniej gwarancji), a ich zaletą jest niższa waga.

A jaki powinien być blat?

W stołach betonowych do ping ponga najlepszy jest dwuwarstwowy blat. Zazwyczaj jego powierzchnia jest szlifowana i pokryta ochronnym lakierem lub farbą ochronną (zabezpiecza ona przed uderzeniami i wpływem czynników atmosferycznych), a boki okala aluminiowy profil. Nie tylko wzmacnia on solidność produktu, ale także zabezpiecza przed uderzeniami.

Warto wybierać modele wyposażone w siatkę, której konstrukcja uniemożliwia szybki demontaż. Zazwyczaj właśnie takie rozwiązania oferują najlepsi producenci. Zabezpiecza to przed ryzykiem uszkodzenia lub kradzieży, dzięki czemu użytkownicy publicznych stołów betonowych do ping ponga mogą cieszyć się ich użytkowaniem, a administrator przestrzeni publicznej nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z konserwacją sprzętu.

Poprzedni artykułŁatwiejsza strona sukcesu – czyli dlaczego warto posiadać fanpage
Następny artykułCzym są papiery wartościowe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj