Stemple, pieczątki – jak wybrać idealny model dla swojej firmy?

W ofercie naszego sklepu Stempleks.pl można odnaleźć różnego rodzaju stemple pieczątki. Pieczątki dostępne są w mniejszych i większych rozmiarach, a także przeróżnych kształtach. Ze względu na tak ogromny wybór produktów tej kategorii, niełatwo jest zdecydować, które modele będą najlepszym wyborem dla danego biznesu. Więc na co najbardziej zwracać uwagę składając zamówienia na tego typu akcesoria?

Najbardziej zauważalne różnice pomiędzy pieczątkami oraz stemplami

Najpierw najlepiej zastanowić się nad tym, czy lepszym wyborem będzie pieczątka w postaci standardowego automatu, czy drewnianego stempla. Najbardziej przekonującym argumentem do zakupu pieczątki jest jej samowystarczalność. Korzystanie ze stempla wymaga zarówno kołka, jak i poduszko barwiącej, a do pieczątki nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów. Używając pieczątki poza biurem, nie trzeba zamartwiać się zabraniem ze sobą tuszu, bo ten znajduje się w środku automatu.

Praca z pieczątką jest znacznie szybsza, ponieważ odbijanie znaków można wykonać jednym, szybkim ruchem dłoni. Stemple wymagają wcześniejszego naniesienia na kołka na poduszkę barwiącą. Po wykonaniu tej czynności można umieścić pewne znaki lub symbole na papierze. Większość osób kupujących stemple, kieruje się ich oldschoolowym wyglądem, który przyciąga wzrok. Aby korzystać ze stempla nie trzeba martwić się o kończący się tusz, bo ten wystarczy mieć zawsze pod ręką w postaci poduszki barwiącej. Zakup stempla będzie lepszym rozwiązaniem dla osób, które planują korzystać z niego wyłącznie w biurze.

Dla kogo stemple, a dla kogo pieczątki?

Kiedy już zdecydowano czy lepiej sięgnąć po automaty standardowe czy stemple, warto postanowić czy pieczątki mają być wyłącznie dla firmy, czy warto również zainwestować w egzemplarze dla pracowników. Pieczątki dla większych przedsiębiorstw zazwyczaj zawierają rożne informacje na temat działalności np. KRS, NIP, REGON, adres siedziby firmy, czy też strona www. Na podstawie zebranych informacji można stwierdzić jak duże egzemplarze takich urządzeń są potrzebne.

Stemple pieczątki imienne

Jeśli firma zatrudnia wielu pracowników, którzy reprezentują firmę, warto zamawiać stemple pieczątki dla osób zatrudnionych. Dobrym pomysłem będzie dostosowanie poszczególnych egzemplarzy do pracownika i zastanowienie się nad informacjami na jego temat np. tytuł naukowy, czy pełna nazwa jego stanowiska. Jeśli pracownik podróżuje w sprawach służbowych, warto zainwestować w pieczątkę w wersji pełnej oraz kieszonkową, która przyda się na spotkania w terenie.

Stempleks.pl oferuje na swojej stronie wiele różnych pieczątek, które można zamówić także online! Znajdź stemple, pieczątki dla swojej firmy.

Poprzedni artykułTablice – sposób na uniwersalną i wszechstronną reklamę
Następny artykuł3 błędy, których należy unikać podczas otwierania własnej siłowni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj