Sieć samoobsługowych drukarek Zeccer

Zeccer to niezwykle korzystna usługa, za pomocą której możliwe jest wydrukowanie plików na drukarkach, które są ulokowane w różnorodnych punktach miasta. Sieć urządzeń wielofunkcyjnych stale się rozwija, a oprócz wydruku możliwe jest także skanowanie czy kopiowanie. Klienci mogą wydrukować bilety, faktury, notatki, CV i wiele innych.

Jak działa Zeccer?

Korzystanie z Zeccera jest banalnie proste! Wystarczy posiadać smartfona z systemem Android bądź iOS oraz dostępem do Internetu. Kolejno ładujemy pliki konieczne do wydruku przez stronę zeccer.pl bądź aplikację mobilną. Po załadowaniu plików, aplikacja szybko znajduje najbliższą drukarkę. Podchodzimy do niej ze swoim smartfonem i naciskamy “Drukuj” w aplikacji. Gotowe!

Ważne, że aplikacja jest w stu procentach darmowa! To dlatego zyskuje coraz większe grono odbiorców zainteresowanych skorzystaniem z usługi. Klienci kupują strony w pakietach, a płacą za nie przelewem, kartą, BLIKiem lub SMS-em.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://zeccer.pl/.

Korzyści

Decydując się na zainstalowanie drukarki Zeccer w swoim punkcie, zyskujesz całą paletę korzyści. Przede wszystkim lokalizacja danego punktu będzie wyświetlała się na mapach Zeccera, przez co zyskujemy sporo nowych klientów. Średnio co drugi klient dokonuje zakupu przy okazji wizyty, więc zwiększamy sprzedaż swoich produktów. To także doskonała okazja do zwiększenia ruchu poza szczytem. Potrzebna usługa sprawia, że klienci chętniej wracają.

Co jest potrzebne do zainstalowania Zeccera?

Aby zainstalować drukarkę w wybranym punkcie, potrzebne jest nie więcej niż 50 x 50 cm. Wystarczy także jedno standardowe gniazdko oraz Wi-Fi lub gniazdko internetowe. W przypadku braku dostępu do Internetu, warto skontaktować się z obsługą Zeccera, gdyż istnieje rozwiązanie tego problemu.

Po stronie Zeccera jest dostarczenie drukarki oraz systemu do bezprzewodowego druku. Firma zadba także o to, aby było na czym ustawić drukarkę. Gwarantuje dodatkowo tonery oraz papier bez dodatkowych kosztów. Ogromnym udogodnieniem są również ulotki i naklejki, które informują klientów o nowej usłudze. Zeccer jest również do dyspozycji pod telefonem i e-mailem w razie, gdyby było potrzebne wsparcie. Na bieżąco monitoruje stan maszyny i dba o jej sprawność.

Jak działa drukarka Zeccer dla klientów?

Wystarczy załączyć dokumenty i wysłać je na maila. Otwieramy e-mail zwrotny i przechodzimy do zlecenia. Ustawiamy parametry, opłacamy zlecenie i odbieramy wydruk. Zeccer to doskonały sposób na to, aby otworzyć się na nowych klientów. Wiele osób potrzebuje szybko wydrukować materiały do pracy. Dzięki Zeccerowi mają punkt na wyciągnięcie ręki.

Gdzie można zainstalować drukarkę Zeccer?

Drukarkę można zainstalować w bibliotece. Rozwiązanie pozwala na wygodny druk, płatności przez urządzenia mobilne, laptopy czy komputery stacjonarne dostępne w bibliotece. To najprostszy sposób drukowania dla każdego. Sprzęt został zaprojektowany w taki sposób, aby był intuicyjny.

Zeccer doskonale sprawdzi się także w punkcie ksero, kawiarni, hotelu, strefach co-work, galeriach handlowych, na uczelni.

Zasady współpracy

Zeccer pobiera jedynie małą opłatę za każde zlecenie. Nie ma żadnych abonamentów, licencji, płatnych rozszerzeń. Nie ma także żadnych skomplikowanych rejestracji czy podawania haseł. Drukowanie ma być po prostu szybkie. Ceny za wydruk ustalane są przez właściciela obiektu. Bramka płatności Zeccera pobiera opłaty od użytkowników. Kłopotliwe płatności gotówkowe odchodzą w niepamięć. Za wydruki można zapłacić SMS-em, kartą, przelewem. Wsparcie techniczne jest całodobowe.

Jak widać, korzystanie z Zeccera ma sporo plusów. Co więcej, użytkownicy mają zagwarantowane pełne bezpieczeństwo. Połączenie jest szyfrowane, żadne dane poza UE nie są przechowywane, a wszystkie informacje są usuwane po 24h. Dodatkowy atut to fakt, że Zeccer jest dostępny w wersji polskiej, angielskiej, niemieckiej oraz rosyjskiej, aby każdy mógł swobodnie korzystać z drukarki.

Poprzedni artykułCV, portfolio, prezentacja czy visual resume? Poznaj nowoczesne formy dokumentów aplikacyjnych
Następny artykułKredyt hipoteczny a umowa zlecenie i umowa o dzieło – czy dostaniesz kredyt?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj