Prowadzisz biznes wysyłkowy? Sprawdź, co może zaoferować Ci InPost!

przesyłka firmowa

Zakupy w Internecie z roku na rok stają się coraz popularniejsze, dlatego prowadzenie sklepu internetowego to skuteczny sposób, aby dotrzeć do wielu potencjalnych klientów i rozwinąć dochodową działalność. Sprzedaż w branży e-commerce wymaga jednak zadbania nie tylko o stworzenie sklepu, ale również strategii marketingowej oraz logistyki. Jednym z najważniejszych aspektów prowadzenia sklepu internetowego jest również wysyłka. Zobacz, dlaczego warto nawiązać współpracę z InPost i poprawić jakość dostaw w Twoim sklepie.

Znaczenie wysyłki dla Twojej firmy w branży e-commerce

Jeśli prowadzisz działalność w branży e-commerce, z pewnością wiesz, jak duże znaczenie ma przesyłka firmowa. Szybkość wysyłki i bezpieczeństwo dostaw to jedne z najważniejszych czynników zadowolenia klientów. W ostatnich latach znacząco zwiększyła się nie tylko popularność zakupów w Internecie, ale również oczekiwania klientów. Dodatkowo wpływ koronawirusa na gospodarkę sprawił, że zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci muszą mierzyć się dziś z wieloma nowymi wyzwaniami.

Jeśli Twoim celem jest zapewnienie swoim klientom najlepszych warunków współpracy i maksymalnie szybkiej wysyłki, powinieneś zapoznać się z ofertą przygotowaną przez InPost. Pozytywne customer experience, które możesz osiągnąć dzięki współpracy z InPost sprawi, że Twoi klienci z pewnością zaufają Ci ponownie. Takie rozwiązanie ułatwia rozwój Twojego sklepu internetowego, szczególnie jeśli nie posiadasz dużego zaplecza magazynowego i logistycznego. Outsourcing usług logistycznych i współpraca z tak dużą firmą jak InPost to najlepszy sposób, aby Twoja przesyłka firmowa zawsze była dostarczana na czas.

InPost dla biznesu

Korzyści dla sprzedawców e-commerce

Podstawową korzyścią wynikającą ze współpracy z InPost jest odbiór przesyłek z siedziby firmy. Długoterminowa współpraca z InPost sprawia, że nie będziesz musiał płacić za odebranie paczki z Twojej siedziby, jeśli będziesz jednocześnie nadawać 5 i więcej paczek. Jeśli prowadzisz działalność, która obejmuje sprzedaż kilkunastu, kilkudziesięciu lub nawet kilkuset produktów dziennie, będzie to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Atrakcyjne ceny oferowane przez InPost sprawiają również, że możesz zagwarantować swoim klientom (tj. klientom sklepu internetowego) dogodne warunki dostawy.

Dodatkowo dzięki współpracy z InPost możesz także zaoferować swoim klientom komfort wygodnych zwrotów i wymian. Szybka obsługa zwrotów pozwoli Ci na zwiększenie zaufania wśród klientów i zachęci ich do ponownych zakupów w Twoim sklepie. Klasyczną opcją oferowaną przez InPost jest śledzenie przesyłki. Przesyłka firmowa, którą wyślesz do swojego klienta, również będzie miała opcję śledzenia. Za pomocą aplikacji lub strony internetowej Twoi klienci będą mogli sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się ich paczka. Ogromną zaletą współpracy z InPost jest też możliwość integracji sklepu z API. W ten sposób zautomatyzujesz dużą część procesów w sklepie internetowym i będziesz mógł zarządzać procesem przygotowania wysyłki i rozliczeniami z jednego miejsca.

Dlaczego warto wybrać usługę InPost dla biznesu?

Integracja ze sklepem internetowym, kurier, zdalne otwieranie skrytek, rozbudowana sieć Paczkomatów® oraz bardzo chwalona aplikacja mobilna – InPost to rozwiązanie, które pokochały miliony Polaków. Niezależne od tego, czy dopiero zaczynasz sprzedaż w Internecie, czy posiadasz już rozwinięty sklep internetowy, współpraca z InPost wpłynie na poziom zaufania Twoich klientów i zwiększy ich satysfakcję z zakupów. InPost aktywnie działa w sektorze B2B i stale ulepsza warunki współpracy dla e-biznesów.

Poprzedni artykułPloter laserowy i jego funkcje
Następny artykułTransport odpadów niebezpiecznych i obowiązki przedsiębiorcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj