Producent skrzynek plastikowych – świetna jakość i dobre ceny

Obecnie trudno jest znaleźć firmę, która nie korzysta z zalet pojemników transportowych i warsztatowych, które mocno pomagają w optymalizacji procesów logistycznych. Zaufany producent skrzynek plastikowych dostarczy odpowiednie rozwiązania w tym zakresie, co odczuwalnie przełoży się na efektywność pracy przedsiębiorstwa i jego kondycję finansową.

  1. Pojemniki plastikowe i skrzynki magazynowe – niezbędne elementy automatycznych magazynów
  2. Zaufany producent skrzynek plastikowych

Producent skrzynek plastikowych Bekuplast dostarcza wysokiej jakości pojemniki i skrzynki transportowo-magazynowe.

 Pojemnik plastikowy pełny do automatycznych magazynów

Pojemniki plastikowe i skrzynki magazynowe – niezbędne elementy automatycznych magazynów

Sprawne funkcjonowanie w przypadku dużych centrów dystrybucji, wielu sieci handlowych i magazynów wysyłkowych jest sprawą kluczową. Jeden z typów centrów magazynowych to tzw. AKL (Automatischen Kleinteilelage), czyli zautomatyzowane magazyny drobnych części, w których transport paletowy typowy dla produktów o wielkich gabarytach, zastępują skrzynki transportowe, zwykle zrobione z tworzyw sztucznych.

Niektóre z zalet magazynów AKL, to m.in. możliwość w pełni kompaktowego składowania oraz automatyczne przygotowywanie towarów. Sprawia to, że możemy liczyć na wysoką wydajność komisjonowania dużej ilości drobnych artykułów.

Pojemniki magazynowe i skrzynki magazynowe dostarczane są dwukierunkowo (na półkę/do odbioru) dzięki urządzeniom obsługującym regały i automatycznym systemom transportowym. Dzięki możliwościom wysokiego składowania magazyny na drobne części wymagają stosunkowo niewielkiej powierzchni podstawowej. W takiej sytuacji doskonale się sprawdzą pojemniki transportowo-magazynowe pozwalające całkowicie wykorzystać dostępną przestrzeń i właściwe umiejscowić oraz przechowywać towar. Chcesz mieć gwarancję najwyższej jakości? Postaw na pojemniki warsztatowe producent Bekuplast.

Zaufany producent skrzynek plastikowych

Skrzynki plastikowe to jedno z najbardziej sprawdzonych rozwiązań, które umożliwia transport i magazynowanie produktów takich jak warzywa i owoce. Plastikowe skrzynki na owoce są przeznaczone do użytku zarówno w handlu, jak i przemyśle. Zrobiono je z tworzywa sztucznego wielokrotnego użytku, które całkowicie podlega recyklingowi, dzięki czemu pojemniki plastikowe przyjazne są dla środowiska naturalnego i osób ceniących ekologiczne rozwiązania.

Skrzynki, które zapewnia wysokiej jakości producent skrzynek odznaczają się wysokim stopniem odporności na różne uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia, pękanie czy obciążenia w stosie. Ich wytrzymałość wpływa na znaczną redukcję strat produktów w porównaniu z ich przechowywaniem i transportem w opakowaniach jednorazowych. Stosowanie najwyższej jakości materiałów w trakcie produkcji skrzynek na owoce i warzywa sprawia, że są one odporne na wpływ skrajnych temperatur.

Skrzynki mają perforowane ściany zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz opakowań, dzięki czemu przechowywane w nich produkty mają dobrą wentylację. Warto też wspomnieć o ich płaskiej podstawie ułatwiającej transport za pomocą taśmociągów. Dodatkowo, skrzynki posiadają wygodne uchwyty na dłonie.

Dostępne w asortymencie różnego rodzaju pojemniki magazynowe producent doskonale dopasował do potrzeb różnych klientów.

Poprzedni artykułDlaczego segmentowe bramy harmonijkowe są tak popularne w przemyśle?
Następny artykułCo to jest waga pomostowa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj