Czy wiesz, że Polska jest jednym z krajów w którym błyskawiczny rozwój przechodzą płatności bezgotówkowe? Poznaj Program Polska Bezgotówkowa i poznaj nowe możliwości!
Polska Bezgotówkowa? To możliwe!
Polacy coraz bardziej przekonują się do płatności bezgotówkowych, wynika to również z najnowszych badań dotyczących preferowanych metod płatności. Głównymi powodami, które upowszechniają transakcje bezgotówkowa jest przede wszystkim wygoda i szybkość (jakże istotne w dzisiejszym świecie). Na taki rozwój wpływ mają zarówno właściciele punktów handlowo-usługowych, banki, jak również sami konsumenci. To wszystko może spowodować, że niebawem stwierdzenie Polska Bezgotówkowa staje się coraz bardziej trafnie opisujące rzeczywistość. Wsparciem dla tego stanu rzeczy mogą być także różnego rodzaju programy wspierające rozwój w tym zakresie. Takim przykładem może być np. Program Polska Bezgotówkowa (powołany z inicjatywy Związku Banków Polskich, wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz sektora publicznego), nadzorowany przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Jego głównym zadaniem jest upowszechnianie oraz promocja płatności bezgotówkowych w Polsce. Kto może liczyć na wsparcie i na czym dokładnie polega Program Polska Bezgotówkowa?
Program Polska Bezgotówkowa – więcej informacji
Program wystartował na początku roku 2018, dzięki zaangażowaniu Fundacji Polska Bezgotówkowa. Do kogo głównie kierowany jest Program Polska Bezgotówkowa? Przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorców, którzy prowadzą nie więcej niż 5 placówek i co najważniejsze przez ostatnie 12 miesięcy nie korzystali w swoich punktach handlowo-usługowych z terminali płatniczych. Każdy przedsiębiorca musi przejść proces kwalifikacji (jest on prosty i szybki) w czterech krokach. Po prostu wybierasz terminal płatniczy (nawet 3 darmowe terminale płatnicze), wypełniasz zgłoszenie (podstawowe informacje o przedsiębiorstwie), następnie Fundacja Polska Bezgotówkowa przeprowadza weryfikację, następnie jeśli przejdziesz proces kwalifikacji otrzymujesz darmowe terminale płatnicze (nawet 3 sztuki), dodatkowo Fundacja Polska Bezgotówkowa pokryje za Ciebie abonament związany ze świadczeniem usługi (płatności bezgotówkowe) przez 12 miesięcy. Warto wspomnieć, że przedsiębiorca ma do wyboru dwa modele terminali płatniczych – terminal standardowy oraz terminal Smart D220. Chcesz więcej informacji na temat Programu Polska Bezgotówkowa? Zajrzyj na stronę bezgotowki.pl i dołącz do innowacyjnej rewolucji https://bezgotowki.pl/o-programie/.
– – – –
TAGI: transakcje bezgotówkowe, forma rozliczeń bezgotówkowych, transakcja bezgotówkowa, rozliczenie bezgotówkowe, obrót bezgotówkowy, rozliczenia bezgotówkowe, pieniądz bezgotówkowy, płatności bezgotówkowe, formy rozliczeń bezgotówkowych, limit transakcji bezgotówkowych, transakcji bezgotówkowych, płatność bezgotówkowa, co to jest transakcja bezgotówkowa