Kredyt bez wychodzenia z domu w Banku BGŻ BNP Paribas

Kredyt bez wychodzenia z domu w Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas udostępnił nową możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy w systemie bankowości elektronicznej Pl@net. Klienci Banku, posiadający wyliczony limit kredytowy mogą w szybki i prosty sposób otrzymać kredyt gotówkowy online na kwotę zaproponowaną przez Bank. Kredyt jest udzielany na atrakcyjnych warunkach cenowych z oprocentowaniem stałym, wynoszącym 5,90 proc. w skali roku z gwarancją niezmienności raty. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 16,86 proc. Złożenie wniosku oraz decyzja kredytowa trwają krócej niż pięć minut.

Celem nowego rozwiązania wprowadzonego przez Bank BGŻ BNP Paribas jest zapewnienie użytkownikom bankowości elektronicznej Pl@net efektywnego i szybkiego dostępu do kredytów gotówkowych, nawet do 30 tys. zł, bez konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów dotyczących zatrudnienia i dochodu.

Klienci Banku BGŻ BNP Paribas chcą zarządzać finansami w sposób komfortowy i intuicyjny, dlatego  konsekwentnie dążymy do tego, aby mieli oni dostęp do nowoczesnej i wygodnej oferty. Współcześnie oznacza to dostępność usług bankowych w dowolnym miejscu i realizowanie zleceń w czasie rzeczywistym – mówi Piotr Marciniak, dyrektor Zarządzający Pionu Bankowości Internetowej w Banku BGŻ BNP Paribas. – Wykorzystując fakt, że nasza bankowość elektroniczna stanowi coraz bardziej popularny kanał komunikacji klienta z Bankiem, umożliwiliśmy wykorzystanie platformy do zaspokajania także bieżących potrzeb kredytowych. Najbardziej odczuwalną zmianą dla klientów będzie przede wszystkim skrócenie czasu oczekiwania na decyzję kredytową i wypłatę środków – podkreśla Piotr Marciniak.

Proces skorzystania ze spersonalizowanej oferty jest niezwykle prosty. Klientowi po zalogowaniu do serwisu bankowości elektronicznej Pl@net w sekcji Dla Ciebie prezentowana jest propozycja dostępnej kwoty kredytu. W przypadku skorzystania z przedstawionej opcji, klient poproszony jest o wprowadzenie kilku niezbędnych danych. Po akceptacji zaproponowanej oferty, umowa zostaje wygenerowana w serwisie internetowym. Podpisanie umowy następuje poprzez wprowadzenie jednorazowego hasła, otrzymanego na telefon klienta.

Poprzedni artykułUczciwość w biznesie, czyli system ISO 37001
Następny artykułBIK: Ujawniony PESEL to już niebezpieczeństwo wyłudzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj