Karta podarunkowa dla pracowników – dlaczego warto?

Karta prezentowa, bon upominkowy, bon towarowy, a może voucher na wymarzony prezent? Karta np. dla bliskiej osoby jest różnie nazywana, ale jej cel jest dokładnie taki, jaki również każdy pracodawca może dać swojemu pracownikowi w formie kart podarunkowych. Czy karta upominkowa a karta podarunkowa czymś się różnią? Dlaczego warto postawić na szczególne karty upominkowe dla swoich pracowników? Gdzie znajdziesz najlepsze karty podarunkowe?

Podarunek mający różne oblicza

Spełniane marzeń i radość wywołana na twarzy wybranej osobie, sprawia przyjemność także temu, kto składa życzenia czy podziękowanie. Nie ważne, czy chcesz komuś sprawić niespodziankę, spędzić z daną osobą romantyczne chwile i zaznać z nią relaksu np. w spa czy sprawić prezent na urodziny czy ślub lub inną okazję – zawsze możesz wręczyć kartę podarunkową.

Taka karta upominkowa czy vouchery, dedykowane są na każdą okazję, dając także osobie obdarowanej wolny wybór, co do właściwego prezentu.

Klasyczną kartę upominkową możemy kupić na wybraną kwotę, ale ma ona zwykle jakiś termin ważności. 

Są jednak także szczególne karty spersonalizowane, ważne od dnia zakupu przez długi czas, które pracodawca może wręczyć swojemu pracownikowi jako dodatkowy benefit w uznaniu jego pracy. 

Sprawdź kartę upominkową dla najbardziej wymagających pracowników

Idealny prezent zwykle kupujemy sobie sami. Jeśli w Waszej firmie, obchodzicie np. różnorakie święta macie ustanowiony system premiowania – możecie go jeszcze bardziej urozmaicić, wprowadzając karty podarunkowe Sodexo.

Dzięki nim, twój pracownik dobierze idealny prezent dla siebie, w dowolnym sklepie, współpracującym z nami.

Karty podarunkowe nie tylko są miłe same w sobie, ale pozwalają także na zwiększenie motywacji pracowników. Darując im kartę podarunkową, uchodzisz za pracodawcę, który dba o potrzeby pracowników i docenia ich starania. Poza tym, pracownik nie ma narzuconej formy prezentu, dzięki czemu zyskuje dowolność w realizacji zakupów taką kartą.

Wybierz kartę podarunkową Sodexo już dziś

Karty podarunkowe dostępne w naszym serwisie na stronie https://www.sodexo.pl/products/motywacja/podarunek-i-motywacja/karta-podarunkowa/ to gwarancja zadowolenia Twoich pracowników.

Korzystając z atrakcyjnego systemu podarunkowego, stajesz się lepszym pracodawcą. Co więcej, karty możesz darować nie tylko pracownikom, ale także swoim klientom, dzięki czemu chętniej będą oni do Ciebie wracać.

Karty dostępne są na stronie online, w naszej ofercie, z której z pewnością dobierzesz wariant dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Poprzedni artykułInwestowanie krótkoterminowe czy długoterminowe? Poznaj plusy i minusy obu form inwestowania na forex
Następny artykułKursy i szkolenia online – czy warto z nich korzystać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj