Jakie mieszkania oferują dziś deweloperzy?

Zakupienie własnego „M” od dewelopera jest związane najczęściej z wydatkiem minimum 200 tysięcy złotych. W ofertach firm deweloperskich znajdziemy jednak znacznie droższe nieruchomości.

Deweloperzy stale realizują nowe inwestycje mieszkaniowe, które zlokalizowane są przede wszystkim w dużych miastach. Jest w czym przebierać, przy czym zainteresowanie nieruchomościami jest nadal bardzo duże, dlatego też nie warto zwlekać z decyzją.

Małe mieszkania nadal popularne

Gdy spojrzymy w portfolio firm deweloperskich, możemy znaleźć w nich głównie nieruchomości położone blisko centrum miast, lecz także do dyspozycji mamy tańsze inwestycje na obrzeżach metropolii. Wśród dostępnych nieruchomości najczęściej przewijają się te o metrażu od około 30 metrów kwadratowych do 60 metrów kwadratowych, ponieważ to właśnie one cieszą się największym powodzeniem wśród klientów. Kawalerki są chętnie wybierane nie tylko na użytek własny, ale również jako sposób na przyszłościową inwestycję. Małe mieszkania często przekształcane są w aparthotele przeznaczone na wynajem krótkoterminowy, na przykład dla turystów czy biznesmenów poszukujących komfortowego, prywatnego noclegu.

Zainteresowanie małymi mieszkaniami wynika także z faktu wysokich kosztów zakupu nieruchomości, które stale rosną.

Mieszkanie wykończone przez dewelopera

Dzisiaj deweloperzy mogą zatem zaoferować swoim klientom szeroką gamę nieruchomości, które dodatkowo mogą być też wykończone pod klucz. Usługa tego typu polega na wykonaniu szeregu prac wykończeniowych w nieruchomości i oddaniu go klientowi dopiero po ich zakończeniu.

W ramach usługi pod klucz można skorzystać z opcji malowania ścian, kładzenia podłóg, wykończenia łazienki czy też montażu drzwi wewnętrznych. Dokładne informacje o usłudze można znaleźć w katalogach deweloperów, gdzie zobaczymy także przykładowe materiały do wyboru.

Koszt zakupu mieszkania wykończonego pod klucz jest wyższy od około 500 do nawet 1400 złotych za metr kwadratowy w zależności od wybranego wariantu wykończeniowego. Więcej o tej usłudze na https://ronson.pl/wykonczenia/

Poprzedni artykułCo warto wiedzieć o egzekucji komorniczej?
Następny artykułDOKĄD NA NARTY – DZIŚ, ZA ROK, ZA DWA LATA…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj