Jak zorganizować imprezę firmową? Poznaj najważniejsze wskazówki

Impreza firmowa to dobra okazja do zacieśnienia integracji między pracownikami i wzmocnienia relacji w zespole. Warto zorganizować ją zwłaszcza wówczas gdy w firmie pojawiają się nowe osoby, ponieważ sprzyja to ich poznaniu się na gruncie innym niż zawodowy. Dlatego zdecydowanie warto organizować imprezy firmowe, wybierając do tego odpowiednie miejsce.

Jakie korzyści płyną z imprez firmowych dla pracowników?

Impreza firmowa to okazja, by oderwać się od rutyny pracy i zintegrować zespół. W czasie prywatnego spotkania można się bowiem nie tylko dobrze bawić, ale też skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak: gry zespołowe, paintball, bilard lub inna aktywność na świeżym powietrzu. Wszystko to jest formą odpoczynku dla pracowników, a jednocześnie wpływa na ich aktywność i atmosferę w zespole. Dlatego ważne jest, aby imprezy firmowe były organizowane w odpowiedni sposób, według ściśle określonego planu i w miejscu, które oferuje najlepsze warunki pod kątem relaksu, odpowiedniej atmosfery i dostępnych rozrywek.

Jakimi zasadami należy się kierować organizując imprezę firmową?

Aby impreza firmowa była udana, należy ją dokładnie zaplanować, odpowiednio wcześniej wybierając idealne miejsce. Dzięki temu możliwe będzie rozładowanie napięcia, odpoczynek od pracy i właściwa integracja zespołu. Najlepszym rozwiązaniem są spotkania wyjazdowe, które pozwalają oderwać się od codziennych zajęć i odciążają pracowników.

Istotne znaczenie ma wybór miejsca o odpowiedniej powierzchni użytkowej, właściwej atmosferze i licznych atrakcjach. Dobrym przykładem takiego miejsca jest Hotel Liburnia w Cieszynie, który oferuje organizację imprez integracyjnych z profesjonalną obsługą i wyśmienitą kuchnią. Współpracuje on z firmą eventową, której bogata oferta spełnia różnorodne oczekiwania klientów, oferując m.in. scenariusze imprez, mających na celu integrację, dobrą zabawę i szkolenia w zakresie team-buildingu. 

Wybierając hotel z salą konferencyjną Cieszyn, połączyć można imprezą integracyjną dla całego zespołu z organizacją firmowego szkolenia bądź konferencji. Miejsca z dobrze wyposażoną dużą salą i zapleczem multimedialnym dadzą więcej możliwości, jeśli chodzi o organizację całego przedsięwzięcia. W ofercie hotelu dostępne są także imprezy plenerowe i wyjazdowe, które są dobrą okazją do poznania się członków zespołu.

O czym należy pamiętać, aby impreza firmowa była udana?

Jak wskazano wyżej, wybór odpowiedniego miejsca na imprezę firmową ma kluczowe znaczenie, by była ona udana i na długo zapadła w pamięć pracowników. Ważne, by znajdowała się w nim sala konferencyjna, klimatyzacja, dodatkowa przestrzeń do spotkań i rozmów, dobrze wyposażone pokoje z miejscem do pracy, a także obiekty i miejsca przeznaczone na atrakcje i zabawy integracyjne dla pracowników.

Dobrze aby docelowe miejsce było położone w lokalizacji z dobrym dojazdem i atrakcyjnymi terenami w pobliżu. Najważniejsze jednak jest odpowiednie nastawienie obsługi lokalu, ich doświadczenie, chęć pomocy i rozumienie potrzeb imprezowiczów.

Duże doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć ma hotel w Cieszynie, położony obok czeskiej granicy. W pakiecie biznesowym oferuje on m.in. naukę gry w golfa na jednym z dziesięciu najlepszych pól golfowych w Republice Czeskiej. Jest to niezwykła atrakcja dla pracowników i forma integracji, która z pewnością ich zaskoczy. Po wysiłku fizycznym można udać się na spacer na łono natury, wśród pięknie ukształtowanych terenów zielonych, sąsiadujących z hotelem. 

Aby impreza firmowa była udana, niezbędna jest również pyszna kuchnia. W hotelu w Cieszynie goście mogą liczyć na wykwintne menu standardowe oraz sezonowe, a także dania kuchni fusion, przygotowywane przez najlepszych mistrzów kuchni.

Odpowiedni lokal na imprezę firmową – podsumowanie

Imprezy firmowe to okazja do bliższego poznania się pracowników i zmotywowania ich do jeszcze efektywniejszej pracy. Dzięki organizacji tego typu spotkań można podkreślić wartości, jakimi na co dzień kieruje się firma, akcentując jej nowoczesność, niezawodność i rozwój. Warto jednak wybrać do tego idealne miejsce, o dobrej lokalizacji, niezawodnym dojeździe, zapewniające pyszne jedzenie i atrakcje dla pracowników. W Cieszynie jest nim Hotel Liburnia, położony w sercu miasta, ale otoczony malowniczymi krajobrazami i oferujący szereg atrakcji, w tym wyśmienitą kuchnię i idealnie wyposażone pokoje. 

Poprzedni artykułCzym są nagrzewnice na olej opałowy?
Następny artykułCzym zajmuje się doradca prawny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj