Jak wygląda budowa kortów tenisowych w Polsce?

budowa kortów tenisowych w polsce

Tenis stanowi jedną z najbardziej rozchwytywanych dyscyplin sportowych w naszym kraju, głównie ze względu na wysokie osiągnięcia polskich tenisistów. Uprawianie tego typu sportu wymaga zaangażowania wielu mięśni oraz siły, aby móc utrzymać rakietę, która nie należy do najlżejszych, a jednocześnie poruszać się sprawnie po korcie. Kolejną kwestią jest sama budowa kortów tenisowych. W końcu od ich wykonania zależy to, czy osoby grające w tenisa będą mogły bezpiecznie przemieszczać się przez całą grę, bez obaw o potknięcia. Za sprawność i funkcjonalność kortów tenisowych w Polsce odpowiada m.in. firma Central Kort.

Central Kort – kort tenisowy budowa

Firma Central Kort posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Wysoki poziom profesjonalizmu, rzetelność oraz wiedza nabyta przez lata pracy sprawiły, że firma stała się oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisowego. Jest to ogromne wyróżnienie, które utwierdza klientów w przekonaniu, że Central Kort wiąże się z najwyższą jakością na rynku. Podczas realizowania projektów kortów tenisowych, firma wykorzystuje m.in. trawy syntetyczne, które należą do najbardziej uniwersalnych typów nawierzchni, a jednocześnie są niesamowicie sprężyste i elastyczne, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Firma wykorzystuje również nawierzchnie akrylowe, które sprawdzają się też na placach zabaw. Dzięki wyselekcjonowanym materiałom kort tenisowy budowa przebiega szybko i sprawnie. Wszystkie nawierzchnie oferowane przez Central Kort są certyfikowane przez International Tennis Federation, czyli Międzynarodową Federację Tenisową. 

 korty trawiaste w Polsce

Jakie inne nawierzchnie sportowe oferuje firma?

Oferta Central Kort obejmuje nie tylko korty tenisowe, ale również innego typu nawierzchnie sportowe, wykorzystywane do gry w kosza, siatkówkę, czy też jako bieżnie. Należą do nich przede wszystkim nawierzchnie akrylowe oraz poliuretanowe. Cechują się one m.in. wysoką trwałością, maksymalną ochroną użytkowników, odpornością na ścieranie i rozrywanie, znakomitą przyczepnością oraz łatwością w utrzymaniu. Nawierzchnie sportowe obecne są praktycznie wszędzie, gdzie uprawia się jakąkolwiek aktywność fizyczną. Przyglądając im się z bliska, można zauważyć, czy są porządnie wykonane, czy też nie. Realizacje firmy Central Kort to nie tylko wysoki poziom wykonawstwa, ale również doskonała komunikacja z zespołem na każdym etapie współpracy. Jeżeli więc interesuje Cię budowa boisk sportowych, kortów tenisowych lub bieżni – skontaktuj się z Central Kort i poznaj bliżej ofertę.

 boiska wielofunkcyjne
Poprzedni artykułCzym zajmuje się doradca prawny?
Następny artykułSzkolenia ISO 9001 – jak wybrać najlepsze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj