Jak działa wirtualne biuro?

Chcesz założyć firmę lub obciąć koszty w firmie już istniejącej, a może nie masz gdzie przechowywać dokumentów lub potrzebujesz sali na spotkanie biznesowe? Przemyśl założenie biura wirtualnego, to rozwiązuje wiele problemów.

  1. Kim jest pomysłodawca wirtualnych biur
  2. Co zyskasz zakładając wirtualne biuro?
  3. Dodatkowe usługi wirtualnego biura

Kim jest pomysłodawca wirtualnych biur

Pomysłodawcą wirtualnego biura jest Ralph Gregory,  który zauważył, że wielu przedsiębiorców z racji prowadzonej działalności nie potrzebuje własnego biura. Już w 1995 roku pierwsi klienci korzystali z tej formy, a firma założona przez Ralpha Gregory działa po dziś dzień. Dzięki biurom wirtualnym firma jest w stanie sporo zaoszczędzić. Wirtualne biuro to znakomite rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją działalność lub dla tych, dla których koszty prowadzenia biura stały się zbyt wysokie i chcieliby je zmniejszyć.

Co zyskasz zakładając wirtualne biuro?

Wirtualnych biur w Polsce znajdziesz sporo ale tanie biuro wirtualne znajdziesz tutaj, w firmie wirtualnebiurowarszawa.info, gdzie wirtualna siedziba zlokalizowana jest w centrum Warszawy, dzięki czemu możesz cieszyć się prestiżowym adresem. Koszty są niewielkie, a Ty masz możliwość korzystania z przestrzeni biurowej. Centrum miasta to siedziby wielu ekskluzywnych firm, i Ty możesz się wśród nich znaleźć, obsługując firmę z dowolnie wybranego miejsca na świecie. Jeśli płacisz aktualnie za wynajem powierzchni biurowej, to doskonale zdajesz sobie sprawę, że koszty na jakie co miesiąc jesteś narażony, dają mocno po kieszeni. Jeśli zaś dopiero zaczynasz przygodę z działalnością swojej firmy, nie masz jeszcze wypracowanego dochodu, na pewno łatwiej Ci będzie bez kosztu wynajęcia biura. Wiele firm działa obecnie w ten sposób, tym bardziej, że sporo rodzajów działalności nie potrzebuje realnego adresu, a nawet jeśli, to w usługach wirtualnej siedziby otrzymują poza adresem wirtualnym, adres dla firmy w której można zorganizować spotkanie biznesowe. Wirtualnebiurowarszawa.info posiada sale spotkań z których możesz korzystać.

Dodatkowe usługi wirtualnego biura

Wirtualne biura poza wynajmem adresu siedziby firmy posiadają dodatkowe usługi:

– odbiór korespondencji oraz wysyłanie jej,

– obsługę skrzynki e-mailowej,

– oferują indywidualne numery telefoniczne, jak i obsługę telefonów,

– w niektórych biurach wirtualnych można skorzystać z obsługi prawnej czy księgowej,

– wsparcie doradcze w różnych dziedzinach,

– wynajem sal na spotkania biznesowe,

– tworzenie biznesplanów,

– rejestrację podmiotów gospodarczych w tym wirtualny adres KRS oraz wiele innych praktycznych czynności, zwalniających Cię z obowiązków prowadzenia biura.

Przy wyborze wirtualnego sekretariatu nie warto kierować się wyłącznie ceną, co nie znaczy, że promocyjna cena będzie świadczyła o kiepskim biurze, a wysoka cena nie będzie dawała gwarancji na super ofertę. Najlepiej kierować się opiniami klientów.

Poprzedni artykułRegulamin – dlaczego jest najważniejszym dokumentem w Twoim sklepie internetowym?
Następny artykułMaszyny do lodów – poznaj ich zalety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj