Chcesz tanio nadawać przesyłki? Skorzystaj z usług brokera!

Pośrednik usług kurierskich to firma współpracująca z różnymi przedsiębiorstwami, oferująca ich usługi w bardziej przystępnej cenie. Z takiego rozwiązania mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi. Warto wiedzieć, dlaczego właściciele firm decydują się na współpracę z brokerem.

Oferta biznesowa.

Dla użytkowników rozliczających przesyłki raz w miesiącu (przelewem, po otrzymaniu faktury VAT) przeznaczony jest specjalny cennik kuriera DPD Polska oraz firmy FedEx. Z oferty tej mogą korzystać klienci biznesowi, niezależnie od prawnej formy rejestracji swojej działalności. Wysokość stawek uzależniona jest od liczby wysłanych w danym miesiącu przesyłek. Anulowane zlecenia nie są brane pod uwagę przy sumowaniu przesyłek do określonego progu rabatowego. Jeśli użytkownik wyśle ponad dziesięć paczek w przeciągu trzydziestu dni, wówczas może liczyć na atrakcyjne obniżki cen. Niższe stawki nie dotyczą jednak przesyłek zagranicznych, paletowych oraz dodatkowych usług.

Różnorodna oferta

Brokerzy współpracują z wieloma firmami. Właściciele e-sklepów, korzystający z usług pośrednika, mogą zaoferować swoim klientom wybór kilku przewoźników oraz sieci partnerskich. Brokerzy udostępniają również wygodną funkcję śledzenia przesyłek. Cena usługi zależy od firmy kurierskiej oraz wagi danej paczki. W przypadku Poczty Polskiej Ekspres 24, za przesyłkę nieprzekraczającą dziesięciu kilogramów, trzeba zapłacić 18,99 złotych. Firma UPS za dostarczenie paczki (o maksymalnej wadze trzydziestu kilogramów) pobiera natomiast opłatę w wysokości 27,05 zł. InPost w ramach standardowej usługi uwzględnia trzy typy wysyłek. Każda z nich ma określone parametry. W przypadku najmniejszej przesyłki trzeba zapłacić 8,99 złotych, największej natomiast – 10,99 zł*. Firmy kurierskie oferują również specjalne usługi, za które pobierane są dodatkowe opłaty.

Usługi brokerskie są tanie, wygodne oraz funkcjonalne. Ich zasięg pozwala dotrzeć do klientów w całej Polsce. Warto zatem pomyśleć o skorzystaniu z oferty firm kurierskich za pośrednictwem brokera.

* Wszystkie podane ceny obowiązywały w momencie przygotowania tekstu i mogą ulegać zmianie. Aktualny cennik jest umieszczony na stronie www firmy.

Poprzedni artykułSzkolenia online dla firm – dlaczego warto?
Następny artykułJakie rozwiązania płatnicze powinny być dostępne w Twoim sklepie e-commerce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj