Atrakcyjne połączenie oszczędzania z inwestowaniem w Banku BGŻ BNP Paribas

Atrakcyjne połączenie oszczędzania z inwestowaniem w Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa promocja ProfitPlus – Fundusz z Lokatą. Klient może bezpłatnie kupić jednostki uczestnictwa funduszu inwestycyjnego oraz założyć 6–miesięczną lokatę, której oprocentowanie wynosi 3 proc. w skali roku. Promocja obowiązuje do 29 czerwca br.  

ProfitPlus – Fundusz z Lokatą to 6-miesięczna lokata odnawialna, oferowana w połączeniu z 4 Portfelami Inwestycyjnymi – strategiami zbudowanymi z subfunduszy BGŻ BNP Paribas Funduszu Inwestycyjnego Otwartego. ProfitPlus zapewnia atrakcyjne oprocentowanie lokaty – 3 proc. w skali roku w pierwszym okresie lokacyjnym, brak opłaty za nabycie jednostek uczestnictwa w ramach Portfeli, a także cztery, zdywersyfikowane strategie. Klient zyskuje szansę na dodatkowy zysk z inwestycji na rynkach akcji i obligacji poprzez jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych, przy akceptacji związanych z tym ryzyk. Warunkiem otwarcia lokaty jest złożenie i opłacenie zlecenia nabycia jednostek uczestnictwa w ramach Portfela Inwestycyjnego, o wartości równej kwocie przeznaczonej na lokatę. Kwota minimalna wynosi 20 000 zł (10 000 zł – dla lokaty i 10 000 zł – dla Portfela).

Oferta ProfitPlus – Fundusz z Lokatą Banku BGŻ BNP Paribas kierowana jest do osób poszukujących możliwości osiągnięcia zysków wyższych od oprocentowania lokat standardowych – mówi Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas. Nasza propozycja daje gwarancję zysku z lokaty i jednocześnie szansę na osiągnięcie wyższej stopy zwrotu z funduszy inwestycyjnych. Dodatkowym atutem oferty jest fakt, że klienci inwestujący w fundusze nie ponoszą opłat za nabycie jednostek uczestnictwa – podkreśla Andrzej Budasz.

Promocja jest skierowana do osób, które przed dniem otwarcia Lokaty nie były uczestnikami funduszy otwartych zarządzanych przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych BGŻ BNP Paribas. Klient może otworzyć wyłącznie 1 lokatę. Z oferty można skorzystać w każdym z blisko 500 oddziałów Banku BGŻ BNP Paribas.

Poprzedni artykułMetLife nawiązało współpracę z Nest Bankiem
Następny artykułLider rynku IT z Białegostoku wchodzi do Szczecina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj