Agregaty CAT w razie awarii – kompleksowe rozwiązania dla firm

Możliwość uruchomienia dodatkowego źródła prądu jest rozwiązaniem wspierającym wiele firm działających w przeróżnych sektorach gospodarki. Inwestycja w instalacje energetyczne do pracy awaryjnej potrafi zwrócić się już w czasie pierwszej awarii – przerwy w dostawie energii z sieci. Wiele zależy oczywiście od rodzaju prowadzonej działalności, jednak wiele z nich nie może funkcjonować bez odpowiedniego zabezpieczenia.

W innym wypadku zagrożony jest dostęp na przykład do strategicznych danych, zablokowana możliwość realizacji płatności online, a niekiedy sparaliżowana produkcja lub magazynowanie artykułów wymagających szczególnych, precyzyjnie określonych warunków. Wszystkim tym problemom można zapobiec, dzięki agregatom znajdującym się w ofercie Enerii. Firma ściśle współpracuje z Caterpillar, czyli światowym potentatem w dziedzinie budowy maszyn i produkcji energii.

Eneria z ofertą dla biznesu

Szeroki wachlarz produktów oferowanych przez firmę Eneria sprawia, że każdy rodzaj przedsiębiorstwa z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. To nie tylko budowa od podstaw całej instalacji energotwórczej, która ma za zadanie udźwignąć funkcjonowanie firmy w okresie awarii, ale także rozwiązania mobilne, skrojone na potrzeby firm organizujących wydarzenia plenerowe. W tym przypadku mowa jest zarówno o większych agregatach, do których w ofercie znajdują się także dedykowane podwozia. Rozwiązania te są szczególnie chętnie wykorzystywane w przypadku różnego rodzaju eventów, jak koncerty, konferencje, wystąpienia publiczne, organizowanych tam, gdzie nie dociera prąd z sieci lub obciążenie energetyczne jest większe. Wówczas warto zainteresować się pełną ofertą Enerii w zakresie agregatów prądotówrczych.

Spośród wielu wariantów zakupu, firma proponuje urządzenia nowe, używane oraz pełną ofertę agregatów na wynajem. Ten ostatni przypadek skierowany jest dla firm, które potrafią precyzyjnie określić czas, w jakim dane urządzenie będzie wykorzystywane. Wówczas właśnie wynajem może mieć największe uzasadnienie ekonomiczne. By zapoznać się z pełną ofertą firmy Eneria oraz wszystkimi proponowanymi urządzeniami CAT, wystarczy wejść na wskazaną stronę – https://eneria.pl/oferta/agregaty/. Tam znajdziemy zarówno opis urządzeń, jak i kompleksowych rozwiązań energetycznych przygotowanych przez Enerię. W razie wątpliwości inżynierowie sprzedaży i technicy służą pomocą. Do pełnego wachlarza usług wchodzi, poza samą sprzedażą urządzeń, także pełne wsparcie projektowe przed inwestycją oraz serwisowe już po zakupie i adaptacji sprzętu.

Poprzedni artykułRodzaje kas fiskalnych marki Elzab
Następny artykułCoworking – dlaczego jest lepszy od małych biur?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj