300 zł na Start – Bank BGŻ BNP Paribas dla biznesu

300 zł na Start – Bank BGŻ BNP Paribas dla biznesu

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował ofertę skierowaną do klientów biznesowych prowadzących uproszczoną księgowość. Obejmuje ona zarówno kredyt, rachunek, depozyt oraz terminal POS na atrakcyjnych warunkach. Ponadto, nowi klienci Banku mogą również liczyć na dodatkową promocję – voucher o wartości 300 zł.

W ramach oferty promocyjnej Bank BGŻ BNP Paribas udostępnia klientom niezabezpieczony kredyt w rachunku bieżącym – Ekspres Linia oraz Kredyt Biznes Lider (niezabezpieczony, spłacany w miesięcznych ratach udzielany nawet do 84 miesięcy), przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności firmy, z gwarantowaną prowizją za udzielenie kredytu 0 proc. oraz niską marżą, która może wynieść zaledwie 1,99 proc. Oferta skierowana jest do obecnych i nowych klientów Banku.

Dodatkowo, nowi klienci Bank BGŻ BNP Paribas będą zwolnieni z opłat Pakietu Biznes Lider Ekstra przez 12 miesięcy oraz otrzymają możliwość ulokowania wolnych środków na jedno, trzy- lub sześciomiesięcznych lokatach z oprocentowaniem 2,1 proc. w skali roku. Ponadto, przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z produktów leasingowych BNP Paribas Leasing Solutions na atrakcyjnych warunkach cenowych. Promocja potrwa do 31 marca br.

Bank BGŻ BNP Paribas z myślą o nowych klientach przygotował również promocję „300 na Start”, w ramach której otrzymają oni bon Sodexo o wartości 300 zł, do wykorzystania w największych sieciach handlowych. Aby skorzystać z oferty, wystarczy, że do końca marca 2018 r.  wybiorą pakiet z oferty dla klientów biznesowych (bezpłatny przez 12 miesięcy), aktywują kartę debetową oraz bankowość internetową, skorzystają z oferty Banku na terminal POS (bezpłatny przez 6 miesięcy),wskazując rachunek do rozliczeń w firmie Elavon.

Więcej informacji o promocjach dla klientów biznesowych, warunkach skorzystania z oferty można znaleźć na stronie Banku BGŻ BNP Paribas.

Poprzedni artykułStartuje kampania „Konta Przekorzystnego” Banku Pekao S.A.
Następny artykułMetLife nawiązało współpracę z Nest Bankiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj